fbpx

İLK ALIŞVERİŞİNİZE ÖZEL %15 İNDİRİM    |    TÜM SİPARİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO

Top

HAKKIMIZDA

Charms Company, karakter özelliklerini yaratıcısı Begüm Yalçın’dan alan, genç ve güçlü bir mücevher markası. 1989 yılında İstanbul’da doğan Begüm, İtalyan Lisesi’nden mezun olduktan sonra NABA’da Moda Tasarımı eğitimi almak için İtalya’nın Milano şehrine gitti. Burada bulunduğu 5 yıl boyunca Begüm, mücevher tasarımına duyduğu tutkunun moda tasarımının önüne geçtiğini fark etti. Çünkü Begüm’e göre bir kişinin stilini tamamlayan şey küçük dokunuşlar.

Begüm’ün Avrupa’daki çevresi tarafından büyük ilgi gören ilk tasarımları, Charms Company’nin temellerinin atılmasında ilham kaynağı oldu. Marka bugün pırlanta, safir, yakut ve zümrüt gibi degerli taslarla altinin incelikli bir işçilikle beslendiği, sadelik ve gösterişin harmanını sunan tasarımlara imza atıyor. Hafiflik ve özgürlüğün cazibesine inanan Begüm, bu duruşu tasarımcı kimliğine de yansıtıyor. Güçlü tasarımlarda, klasiklesmiş mucevher tutkusu bugünün dinamik yaşam stiliyle buluşuyor, yeniden yorumlanıyor. Charms Company’nin koleksiyonlarının bir özelliği de her birinin kendine has farklılıklarının yanında birbiriyle kombinlenmeye olanak verecek şekilde uyumlu olması.

Günlük hayatta da kullanılabilen mücevherler, günümüzün modern kadınına hitap ediyor. Begüm, markanın ruhunu kendi kelimeleriyle şu şekilde açıklıyor: “Charms koleksiyonlarının her bir parçası ince bir zevk ile teninizde hafif bir dokunuş bırakacak, taktiğiniz anda size kendinizi farkli hissettiricek. Ben aslında kelimelerle anlatılamayan o özel hissi tasarlıyorum”.

Kaydolmak için izniniz bulunmamaktadır.

Reset Password